Usługi

Cięcie płyt i blatów

Cięcie wykonujemy na piłach pionowych Szwajcarskiej firmy Striebig co pozwala na uzyskanie perfekcyjnej jakości ciecia oraz wysokiej dokładności zadanych wymiarów.

Okeinowanie pcv i abs

Okleinowanie wykonujemy na maszynach firmy SCM. Najwyższą jakość zapewnia system wieloagregatowy pozwalający idealnie oklejać krawędzie płyt jak również półokrągłe boczne krawędzie blatów.

Obróbka krzywoliniowa cnc

Obróbkę wykonujemy na maszynie firmy Weeke. Dzięki zastosowaniu cyfrowego obrazowania wymiarów uzyskujemy idealnie zadany kształt.

Lustra, szkło – cięcie i szlifowanie

Lustro jest magiczne, dlatego powinno znajdować się w każdym domu, mieszkaniu czy firmie. Nie montujemy go jedynie w łazience, ale w salonie czy w korytarzu. Jak widać lustra kraków są bardzo potrzebne i chętnie montowane, ale trzeba wiedzieć, na jakie konkretnie warto stawiać. Skoro lustro ma być trwałe to musi być wykonane przez doświadczaną firmę, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Im firma ma większe doświadczenie tym więcej klient może na tym zyskać. Nie ma, zatem się, co dziwić, że warto wybierać najlepsze firmy, które oferują najpiękniejsze lustra w kraju.

Szlifowanie lustra

To trudny proces jednakże profesjonaliści wykonają go z największą precyzją. Do wyboru mamy szlif płaski, półokrągły oraz fazowanie pod kątem 45 stopni. Wybierając takie lustra kraków na pewno będziemy zadowoleni z wykonanej pracy. Szlifowanie oraz wiercenie w tak kruchym materiale jest łatwe, trzeba mieć odpowiedni sprzęt, umiejętnościi doświadczenie wystarczy jeden błąd i szkło pęknie.

Co można wykonać ze szkła?

Tak naprawdę zależne będzie to od tego jak zaawansowana i doświadczona jest firma, która wykonuje zadany projekt. Można po prostu robić lustra kraków, ale również gabloty, półki czy lady. Asortyment jest naprawdę bardzo szeroki, a wszystko po to żeby można było zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie szkła oraz luster

Można je montować praktycznie wszędzie Na pewno najlepsza, jakość połączoną z trwałością są gwarancją zadowolenia. Wtedy lustra będą ozdobą, na którą zwracają uwagę goście, którzy przychodzą do domu jak i klienci, którzy pojawiają się w firmie. W domu bardzo efektownie będą wyglądały zrobione ze szkła terraria i akwaria. To ozdoba pasująca nie tylko w domu, ale i w każdej firmie. Takie terrarium może stać się wizytówką firmy, w której będzie postawione. Dlatego warto inwestować w taką ozdobę, bo efekt końcowy będzie nie tylko cieszył nasze oczy ale wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy. Jedyne, co trzeba zrobić to znaleźć taką firmę, która gwarantuje nam wysoką jakość oferowanych przez siebie usług.

Zapraszamy na stronę: www.glass-szklo.pl.

Warunki użytkowania i gwarancji naszych mebli (pobierz *.pdf)

Wynajem samochodów

Dysponujemy następującymi pojazdami:

  • Chrysler Grand Voyager
  • peugeot 206+
  • peugeot 308
  • motocykl yamaha fz8
  • skuter Yamha Burgman 650 exclusive

Zapraszamy na stronę: www.camperbooking.pl. Znajdą tam Państwo aktualną ofertę kamperów wraz z możliwością rezerwacji on-line, zdjęciami oraz wszystkimi szczegółami.