Płyty i blaty

Tworząc projekt nowych mebli trzeba będzie w nich uwzględnić wszystkie szczegóły. Bardzo ważnym elementem poza tym jak mają meble wyglądać jest to, z czego mają one być zrobione. Na dzień dzisiejszy bardzo popularne są płyty meblowe kraków na bazie płyt wiórowych. Warto kupować coś sprawdzonego, ale zarazem bardzo trwałego, bo wtedy efekt będzie znacznie lepszy.

Płyty i blaty

Jeśli chodzi, o jakość to płyta melaminowa nie ma sobie równych. Łączy w sobie najlepsze elementy, na które zwracamy zawsze uwagę. Jest bardzo wytrzymała, a do tego bardzo estetyczna. To najlepsze płyty meblowe kraków, jakie obecnie są w sprzedaży, dlatego warto rozważyć właśnie taki zakup. Meble, które są wykonywane z płyty bardzo dobrze pasują praktycznie do każdego wnętrza. Można ją stosować w biurach, w domach, w restauracjach, to oznacza, że jest bardzo funkcjonalna i trwała w jednym. Nie jest łatwo znaleźć materiał, który daje aż takie efekty. Z jednej strony jest wytrzymały, a z drugiej strony dzięki zastosowaniu laminatu dekoracyjnego wygląda bardzo, ale to bardzo dobrze.

Czytaj dalej o płytach i blatach »

Laminat HPL

Meble wykonane z laminatów hpl są bardzo wytrzymałe, dlatego właśnie na ten materiał warto stawiać. Ich produkcja polega na sprawowaniu w wysokiej temperaturze i pod dużym ciśnieniem kilku warstw papieru podłożowego, który jest zaimpregnowany żywicą fenylową wraz z papierem dekoracyjnm impregnowanym żywicą melaminową. Daje to odporność zarówno na ścieranie jak i warunki atmosferyczne.

Czytaj dalej o laminatach HPL »